·
Tūrisma firmām:
Mēs norezervēsim un izdrukāsim aviobiļetes Jūsu klientiem. Pakalpojumu Jūs varat pasūtīt, nosūtot ziņojumu uz info@aviokase.lv  

» Aviobiļetes | Avio jaunumi e-pastāVārds:
  E-pasts:

Ievadiet kodu:

 

Aviokase.lv Jūsu e-pastā

  • Aviokase.lv iknedēļas e-pasta ziņa iepazīstinās ar labākajiem ceļojumu piedāvājumiem.
  • Jūs būsiet informēti par tikai internetā atrodamajiem izdevīgiem piedāvājumiem.
  • Saņemsiet pēdējā brīža piedāvājumus.
  • Jūsu norādītā e-pasta adrese tiks izmantota vienīgi aviokase.lv jaunumu nosūtīšanai un netiks nodota trešajām personām.

Ja nevēlēsieties turpināt jaunumu saņemšanu, Jums tikai jānosūta atteikums uz adresi unsubscribe@aviokase.lv

Jaunumu vēstules saņemšanas noteikumi

Es piekrītu saņemt komerciālus paziņojumus no tūrisma aģentūras  Astra Tūre.

Es apzinos, ka manis iesniegto datu apstrādi veic SIA “Astra Tūre” (Mazā Pils iela 5, Rīgа, LV-1050) un dati tiek apstrādāti saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu.

Es atzīstu, ka sniedzu savus personas datus brīvprātīgi, piekrītu savu iesniegto datu saglabāšanai un izmantošanai komerciāliem mērķiem, un esmu informēts, ka dati netiks izpausti trešajām personām.

Es apzinos, ka man jebkurā brīdī ir tiesības atteikties no turpmāku komerciālu paziņojumu saņemšanas.

Es apņemos informēt tūrisma aģentūru Astra Tūre, ja manis iesniegtajos datos nepieciešams veikt izmaiņas, nosūtot attiecīgo informāciju uz elektroniskā pasta adresi info@aviokase.lv.

Izvēloties saņemt tūrisma aģentūras Astra Tūre jaunumu vēstuli, piekrītu, ka uz manu elektronisko pastu reizi nedēļā tiek nosūtīti komerciāli paziņojumi par tūrisma aģentūras  Astra Tūre ceļojumu piedāvājumiem un jaunumiem. Esmu informēts, ka izņēmuma gadījumos jaunumu vēstule var tikt izsūtīta biežāk kā vienu reizi nedēļā.