·
Tūrisma firmām:
Mēs norezervēsim un izdrukāsim aviobiļetes Jūsu klientiem. Pakalpojumu Jūs varat pasūtīt, nosūtot ziņojumu uz info@aviokase.lv  

» Aviobiļetes | Kā rezervēt biļeti?

Biļetes rezervēšanu veido 5 posmi:

1. Izvēle:
Šeit Jums ir jānorāda:

1.1 Lidojums - Norādiet vai Jums nepieciešama biļete turp un atpakaļ vai vienā virzienā.


1.2 Maršruts – Norādiet izlidošanas pilsētu - Rīga, Londona vai arī jebkura cita pilsēta no kuras vēlaties lidot (angļu valodā).Norādiet ielidošanas pilsētu. Lidostu sarakstu Jūs atradīsiet zem sadaļas Lidostu saraksts (ja neatrodat Jūs interesējošo maršrutu, lūdzu, sazinieties ar Aviokase operatoru).


1.3 Šeit norādīti izlidošanas un atgriešanās datumi.


1.4 Jūs varat izvēlēties lidojumu, kas maksimāli atbilst Jūsu vēlmēm pēc trīs kritērijiem:

  • "lidojumu saraksts" - sistēma veic meklēšanu pēc lidojuma laikiem, nevis pēc cenām! Sākumā Jums jāizvēlas lidojums turpceļam, pēc tam atpakaļceļam, un tad tiks aprēķināta cena. Šis variants noder, galvenokārt, biznesa cilvēkiem, kuriem svarīgi ir lidojumu laiki.
  • "Zemākā cena (norādītajos datumos)" - sistēma meklē zemāko pieejamo cenu uz pieprasītajiem datumiem. Jums tiks piedāvāti līdz 200 pārlidojuma variantiem.
  • "Zemākā cena (+/- 3 vai 7 dienas)" - Jums tiks piedāvāti pārlidojumi par pašu zemāko pieejamo cenu +/-  3 vai 7 dienu intervālā.Cena tiks uzrādīta bez nodokļiem un servisa maksām. Tas ir saistīts ar lielo informācijas apjomu, kas jāapstrādā, pārbaudot katru variantu 14 dienu intervālā. Ja tiktu rēķinātas klāt lidostu nodevas, katrs Jūsu pieprasījums tiktu apstrādāts 5 minūtes. Lidostu nodevas Eiropas maršrutiem var svārstīties no 40- 70 EUR tiešajiem reisiem, no 70-110 EUR lidojumiem ar pārsēšanos, no 160-230 EUR starpkontinentālajiem lidojumiem.
  • Jūs varat izvēlēties ekonomisko vai biznesa klasi. Ja vēlaties, lai sistēma piedāvā tikai konkrēto aviokompāniju, lūdzu norādiet to.

1.5. Izvēlieties pasažieru skaitu un tipu. Norādiet skatu un pasažieru vecumu. Zīdaiņi, kuri nav sasniegušii 2 gadu vecumu ceļo bez atsevišķas sēdvietas.


1.6 Kad visi minētie parametri norādīti, nospiediet pogu 

2. Cena:

Pēc dažām sekundēm Jūs saņemsiet piedāvājumu pēc Jūsu iepriekš norādītajiem parametriem.

Atzīmējiet sev vispiemērotāko variantu un biļetes cenu!

Gadījumā, jā Jūs meklējat biļetes pēc kritērija "Zemākā cena (+/- 3 vai 7 dienas)", sistēma var sniegt arī informāciju par lidojumiem, kurus uz šo brīdi nav iespējams rezervēt. Šie lidojumi tiks atzīmēti ar simbolu . Lai neredzētu šos lidojumus, izdariet atzīmi izvēles rūtiņā "Tikai pieejamie lidojumi".

Kad Jūs esat atraduši piemērotāko variantu un cenu, nospiediet 

Ja Jūsu monitorā parādās kalendārs un uzraksts „Izvēlētais datums nav pieejams” vai "Cena pieejama datumos, kas ir atšķirīgi no sākotnēji izvēlētiem", tad tas nozīmē, ka lidojums Jūsu iepriekš norādītajā datumā nav iespējams, un sistēma piedāvā citus variantus, kurus Jūs varat atzīmēt.

Nospiediet   lai atjaunotu informāciju par iespējamiem lidojumiem.

Izvēlaties Jums nepieciešamo lidojumu turpceļam un atpakaļceļam, pārbaudiet izvēlēto  informāciju un spiediet

Ja Jūsu monitora ekrānā parādās uzraksts „Ir atrasta zemākā cena”, tas nozīmē, ka Jums pašiemtikko izdevās atrast labāko cenu Jūsu lidojumam.

Spiediet 

3. Informācija par pasažieriem:

Lai norezervētu aviobiļeti, vispirms jānorāda  informācija par pasažieri(-iem) – uzrunas forma, vārds, uzvārds (kā pasē, bez speciāliem simboliem -'LIEPINS JANIS'), tālruņa numurs (mājas, darba vai mobilais) un e-pasta adrese. Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi automātiski tiks nosūtīts apstiprinājums vai papildus informācija.

Jūs varat pieprasīt sev vēlamo sēdvietu lidmašīnā un speciālo ēdināšanu. Ņemiet lūdzu vērā, ka nevisas aviokompānijas piedāvā speciālo ēdināšanu savos lidojumos un nevienmēr var garantēt konkrēto šedvietu lidmašīnā.

Norādiet biļešu saņemšanas veidu:


Lūdzam ņemt vērā, ka piegāde var mainīties no izvēlētā lidojuma maršruta.

Ja Jums ir nepieciešams rēķins par aviobiļeti uni Jūs vēlaties rezervēto aviobiļeti apmaksāt ar bankas pārskaitījumu, lūdzu, aizpildiet nepieciešamo informāciju sadaļā "Papildus informācija".

Spiediet 

4. Apmaksa:

Tagad lūdzu vēlreiz pārbaudiet savu lidojuma informāciju un norādiet apmaksas veidu.

Pašās beigās apstipriniet,  ka augstāk norādītā informācija par ceļojuma maršrutu, datumiem, pasažieri(-iem), pasažiera(-u) kontaktinformācija un informācija par maksātāju ir pareiza, un, ka esat iepazinies (-usies) un piekrītat biļetes iegādes noteikumiem un tarifu noteikumiem.

Nospiediet pogu

5. Rezervēšana:

Ja Jūsu pasūtījums būs noritējis veiksmīgi, tad ekrānā parādīsies apstiprinājums ar Jūsu rezervācijas numuru un ceļojuma informāciju.  Apstiprinājumu Jūs varat izdrukāt, kā arī to saņemsiet iepriekš norādītajā e-pastā.