·
Tūrisma firmām:
Mēs norezervēsim un izdrukāsim aviobiļetes Jūsu klientiem. Pakalpojumu Jūs varat pasūtīt, nosūtot ziņojumu uz info@aviokase.lv  

Ziņas

Vairāki noslēpumi kā atrast lētas aviobiļetes - 29.10.2016


Vairāki noslēpumi kā atrast lētas aviobiļetes

Mūsdienās internets lidojuma rezervēšanu  padarījis ārkārtīgi vienkāršu. Taču bieži vien attopamies, ka esam iztērējuši vairāk nekā plānots. Nav vienotas formulas kā atrast lētāko lidojumu, taču, ja esat gatavs ieguldīt nedaudz laika un pūļu, jau nākamā lidojuma iegāde jums var atnest būtisku ietaupījumu! Iepazīstināsim ar pāris noderīgiem padomiem, kas ļaus jums atrast lētākās aviobiļetes.

Aviobiļetes lētāk ir iespējams atrast, ja vien sekojat pāris vienkāršiem un viltīgiem ieteikumiem.

Lētās lidojumu dienas

Ja mēs ierasti nedēļu dalām darba dienās un brīvdienās, tad aviokompāniju nedēļa ir citāda. Kopumā ir mazāk populārās dienas, kurās lidojumi ir lētāki.  Gandrīz vienmēr lētākas lidojumu dienas būs otrdienas, trešdienas un sestdienas, bet dārgākās biļetes tradicionāli būs nedēļas iecienītākajās lidojumu dienās – piektdienās un svētdienās. Pievērsiet tam uzmanību – ietaupījums tiešām var būt būtisks!

Elastība ir iespēja ietaupīt

Nelielas neērtības dažkārt var ietaupīt lielu naudu. Piemēram, izvēloties netiešo reisu caur kādu no lielākajām lidostām (reisu ar savienojumu, piemēram caur  Berlīne, Stambula, Maskava u.c.), var gūt ievērojamus ietaupījumus. Turklāt papildus ir iespēja apskatīt tranzīta pilsētu. Bieži vien, izvēloties savienotos reisus, pievienojot vienu vai divas papildu pieturas, ir iespējams ietaupīt pat līdz 50%. Arī divu viena virziena biļešu pirkums var būt finansiāli izdevīgāks par vienu divvirzienu biļeti.

Cenu salīdzināšana

Svarīgi vienmēr ir sākt ar lidojumu cenu salīdzināšanu. Bieži vien  ceļotāji uzreiz dodas uz aviokompānijas mājas lapu, lai rezervētu biļeti. Taču diemžēl šis nav tas ceļš ko izvēlēties, ja vēlaties ietaupīt. Kā liecina nesen veiktā iedzīvotāju aptauja, sabiedrība izmanto interneta veikalu sniegtās iespējas ar vien vairāk, jo tās sniedz iespēju salīdzināt pakalpojumu cenas. Tāda pati tendence vērojama attiecībā uz aviobiļešu rezervēšanu. Aviobiļešu cenas var ļoti vienkārši salīdzināt specializētās interneta aviobiļešu rezervēšanas mājas lapās (tādās kā AvioKases.lv). Šādas online platformas apkopo informāciju par visiem aviokompāniju reisiem un cenām, ļaujot atrast un izvēlēties optimālāko variantu.

Meklējiet aviobiļeti vienai personai

Ja plānojat ceļojumu divām vai vairākām personām, ieteicami sākt ar aviobiļešu meklēšanu vienai personai.  Lidsabiedrību rezervēšanas sistēmas pieprasa vienādu cenu, ja tiek iegādātas vairākas biļetes (pieņemot, ka pasažieri vēlēsies sēdvietas blakus un tādēļ aviobiļetēm jābūt vienā cenu kategorijā). Tātad, ja iegādājaties aviobiļetes divām personām un ir pieejama viena biļete par 80 eiro un vairākas par 160 eiro, tad jums būs jāmaksā 160 eiro par katru biļeti. Tādēļ vienmēr  ir vērts pārbaudīt, vai cena vienai vai divām personām nav būtiski atšķirīga.


atpakaļ